Dit is de vernieuwde Runtodream.nl. Weblog heeft een megaverhuizing gedaan waar alles mis is gegaan. Daarom heb ik via wordpress een nieuwe site gemaakt en weblog verlaten. Ondertussen is alles verhuisd van runtodream-weblog naar deze site. Maar nog steeds niet helemaal compleet en veel fotos zijn weg. Verder staan er soms blogs onder verkeerde categorien. Met de tijd zal alles hier weer terug te vinden zijn.
Welkom op RunToDream, een website die ooit begon als dagboek en die is uitgegroeid tot een uitgebreide site over hardlopen, ultralopen, trail-/ berglopen en adventure racen. Hier vind je verslagen, foto’s en filmpjes van wedstrijden en trainingen, maar ook algemene info over hardlopen, materialen die getest worden, ervaringen en andere dingen die ik kwijt wil.
Mijn eerste blogs schreef ik toen ik in 2006 dreamteamer werd voor Runner’s World. Ondertussen heb ik al veel gedaan en telkens mijn grenzen verlegd.
Zo staan er vele marathons en meerdaagse wedstrijden zoals de Transalpine Run, de Goretex Transrockies Run en 3x de Andalusië Ultratrail op mijn lijstje.
Maar ook de CCC en de TDS, ultra`s rond de Mont Blanc en veel kleine onbekende trailwedstrijden in bijvoorbeeld de Ardennen.
Daar, in de bergen en op de trails ligt toch vooral mijn passie.
En natuurlijk bij het Adventure Racen, dat heb ik 4 jaar geleden ontdekt en deze pure sport is echt mijn sport geworden.
In 2011 stond alles in het teken van het Wereld Kampioenschap Adventure Racen in Tasmanie waar ik met mijn AR team BART (Benelux Adventure Race Team) aan deelnam. We finishten als het 48ste team tijdens het WK. Een droom ging in vervulling!
In 2012 (15 september) zullen wij meedoen aan het WK in Frankrijk.
Samen met Paula vorm ik Girlzonamission, 2 vrouwen die adventure racen willen promoten onder vrouwen.
Wie ik ben?
Martine, vrouw, intensive care en spoedeisende hulp verpleegkundige bij defensie, 48 jaar, gepassioneerde sporter waar het genieten voorop staat, baasje van rode kater Nike.









Hallo,
Mooie website en interessante artikelen! Gelet op het aandachtsgebied van je website zou ik graag je aandacht willen vragen voor de West Coast Challenge, een uitdaging voor teams van twee personen die op 10 december lopend en fietsend (afwisselend) van Den Helder naar Hoek van Holland gaan (128 km). Voor de derde keer wordt de Challenge georganiseerd, naast de sportieve uitdaging is ook de fondsenwerving ten behoeve van de mede organiserende KNRM (reddingmaatschappij) van belang, Voor meer info, zie http://www.westcoastchallenge.nl. We zouden het zeer waarderen als je hiervan melding op je site zou willen maken en, nog beter, als je mee zou doen!
Vriendelijke groet,
Raimond Schikhof
Bij toeval tijdens zoektocht naar trailrun-schoenen op jouw vorige site terecht gekomen. Was je even kwijt maar inmiddels nieuwe site weer gevonden en vaste bezoeker. Erg leuk om alle voorbereidingen te volgen voor de WK en werkt ook zeer motiverend voor het verleggen van mijn eigen grenzen. Succes met de laatste trainingen en natuurlijk in Tasmanië!
Hallo Martine,
Ik vind het ook treurig met al dat gedoe van weblog.nl. Inmiddels heb ik het weblog wat kunnen herschikken, maar ben zeker over de hele gang van zaken niet te spreken. Vooral het design spreek me niet aan. Ik zie dat jij een mooi rustig opgezet webdesign hebt. Waar en bij wie kan ik voor zo’n site opmaak terecht?? Mijn eerste berg JungFrau marathon trouwens op 10 september gelopen; wat een belevenis. Ik kan me voorstellen dat je gek bent geworden van trails en andere aparte loopjes.
Groet en succes met deze nieuwe website en natuurlijk met nieuwe uitdagingen op hardloop gebied.
Albert Broekhoff Deventer
Hey Martine,
Ik was je even kwijt, maar ik heb je inmiddels weer gevonden. Ik had meerdere malen al contact gehad met je over de CCC. Inmiddels zit ik al op Aruba voor een periode van 3 jaar. Nu al ingeschreven voor ING Miami Marathon in januari en hopelijk in mei de ronde van Aruba, 76km alleen lopen. En dan is de bedoeling de CCC te lopen in Augustus of de K78 in Juli.
Zou je misschien ook wat reclame kunnen maken voor mijn site en zou je er eens naar willen kijken. Misschien heb je wat tips en tools voor mij…..
Ik hoop van je te horen!!!
Gr Lars
Na al dat gedoe was de weblog in ene weg. Daarmee ook de leuke verhalen en items totdat ik door een ander werd geattendeerd op een trail in Frankrijk. Even googlen en de website gevonden. Ziet er leuk uit en blijf je zeker weer volgen.
Martine
Wat een leuke site. Ik weet nog dat ik hoorde van je marathon in Uruzghan. Voordat je in Uruzghan aankwam had ik verwacht dat de tijd veel te kort zou zijn om te acclimatiseren. Toen liet je al zien dat je een topper bent. Ga graag opnieuw met je op missie.
Willem van de Guchte
Hé Martine,
echt heel leuk om de verhalen op je site te lezen en te zien wat je allemaal meemaakt en presteert! Het lijkt allemaal met veel plezier te gebeuren, ik wordt al blij van het lezen.. en het begint te kriebelen
Vooral de komende 2 maanden succes met de (laatste) voorbereidingen, geniet ervan!
groetjes
Inga (ex-FAST oid)
Inga, kan me voorstellen dat het kriebelt! alles goed daar ver weg?
Hé Toppers, veel succes!
Ik ben benieuwd naar de avonturen.
Groet, Gerard
Marakech is erg leuk, als je een beetje door de opdringerige verkopers heen kijkt.
Het atlas gebergte is super mooi, ik denk niet dat je er veel tijd voor hebt het is in ieder geval een aanrader.
Wij hebben ooit de Mgoun trail gelopen en de top beklommen, was fantastisch.
Groeten sissy boy (jvw)
Wat een leuk en uitgebreid blog!!
Ik ga je toevoegen aan mijn favorieten en je volgen.
Voorlopig kan ik (in mijn nachtdienst nu) even vooruit met lezen…. leuk!!
Ha Martine,
Wij gaan ook meedoen aan de hARZ Adveture 2013. Graag zouden we wat informatie van je krijgen…….het is onze eerste 32 uurs adventure en vragen ons af hoe om te gaan met eten etc. Zou je een keer met ons in contact willen komen en je ervaring met ons delen?
Sportieve groet, Erik.