Orienteren op de mtb, Spaghettizwier en lopen in de Vlaamse Ardennen

Het was een druk, vol, doodvermoeiend maar heel gezellig BART weekend.
Vrijdagnacht lag ik erg laat in bed doordat we gezellig zaten te borrelen in Buggenhout, België.
Dat was niet heel slim want ik zou, samen met Nico, erg vroeg gaan mountainbiken de volgende dag. Brak stonden we om half 8 naast ons bed na nog geen 5 uur slaap.
Als we bezig zijn komt het goed zei Nico, hij had gelijk.
In de regio rond Leuven zouden we de knijpers van de week ervoor gehouden adventure race gaan oppikken. Kaartlezend mountainbiken is een goede training.
Het gebied is zeer de moeite waard! Het Meerdaalwoud, Heverleebos en Egenhovenbos vormen er het grootste gemengde loofbos in Vlaanderen.
Na een paar uurtjes fietsen en bijna alle punten gevonden te hebben was de conclusie dat het een heerlijke training was en ik steeds beter ga oriënteren.
Daarna was het tijd om ons op te storten op de voorbereiding van een hele spannende avond. De Spaghetti zwier van team BART. Je hebt geen idee hoeveel mensen er gaan komen, of we echt wel wat gaan verdienen, of het goed gaat en nog meer van die spoken die we allemaal zagen.
Ik kan er kort over zijn, het werd een geweldig succes. 180 mensen kwamen pasta eten!!
Dat is echt iets wat in België kan en in NL niet. Hele families die pastas komen eten en gelijk een sociaal dorpsgebeuren, geweldig.
Een groep van 27 vrijwilligers hebben met ons gezorgd voor een geweldige avond.
Iedereen heeft keihard gewerkt, we kunnen niet zeggen hoe dankbaar we zijn.
Iedereen die geholpen heeft, de sponsors, de eters, ongelooflijk dank namens team BART!
Wij zaten om 1 uur aan een biertje volledig kapot. Ik had vooral ontzettende moeie voeten, bedienen valt niet mee. Maar jeetje, wat waren we tevreden zeg!
Bovendien hebben we een hele mooie aanbieding gehad van een sponsor die op onze kleding zal gaan prijken, GREGA.
GREGA produceert gedroogde hammen, die al meerdere prijzen gewonnen hebben. Op onze trainingsweekenden eten wij regelmatig een van deze hammen/hespen en je eet je vingers erbij op. Samen met een Belgisch biertje echt een aanrader!
Veel te vroeg moesten we zondag met de hele bende weer op stap. Er stond een wandeling op de planning van 21 km. Om 7 uur op pad omdat we nog naar Kluisberg moesten rijden.
De wandeling was georganiseerd met de groep die de Mont Blanc wandeling gaat doen in Augustus. Een heel mooi gebied rond Kluisberg vlak bij Oudenaarde.
Met de wallen onder onze ogen en de regen die met bakken uit de lucht kwam hadden we niet heel veel zin maar goed, zin maken maar.
Wij hadden er wel eens een training gedaan, wat een mooi gebied is het toch, de Vlaamse Ardennen.
Er lopen verschillende wandelroutes door het hele gebied die genummerd zijn en zo kun je zelf je route maken. Afwisselend met bos en landerijen.
Lopen met een groep is even wennen. Er wordt meer gestopt om bv wat te eten, waar wij gewend zijn om dat gewoon lopend te doen. Maar goed, dat weet je als je met een groep loopt. Jammer dat het veel regende. In de middag werd het wat nevelig wat wel erg mooie plaatjes opleverde in het bos.
Het plan was om terug naar Buggenhout te fietsen met Nico. Erg enthousiast waren we al niet met dat klote weer. Gelukkig werden we gered door de het restaurantje in Kwaremont. Het eten duurde daar zo lang dat we het uiteindelijk niet haalde omdat Nico om 18 uur op een etentje moest zijn. Erg teleurgesteld waren we echter niet, al deden we wel alsof.
Om 21 uur was ik thuis, doodmoe maar ongelooflijk tevreden. Wat een heerlijk weekend!

This entry was posted in Trainingen 2012/13, WK AR Frankrijk 2012 and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Orienteren op de mtb, Spaghettizwier en lopen in de Vlaamse Ardennen

  1. AprilRuns says:

    Klinkt als een heeeeerlijk weekend!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>