Raid XL “kids & parents” Limits only exist in parent’s mind

Pinksteren staat traditiegetrouw in het teken van sportevenementen. De Roparun en de hardloop4daagse zijn de bekendste onder de lopers.
Aan beide zal ik niet meedoen want het weekend gaan we met ons AR team BART een kids adventure race organiseren in de Ardennen.
Nico en Francis zullen meedoen met een van de kids. Wim en ik houden ons met de raceorganisatie bezig. Dat betekent ook lekker trainen in een heerlijke omgeving. Zo zal Wim de route en cp`s uitzetten. Ik zal ze allemaal nog een keer nagaan met de kaarten.
Want als ik ze kan vinden kunnen de kinderen ze ook vinden.
Hardlopend of op de mtb. Stiekem zullen we hier en daar wat training mee pikken.
Als ouder moet het het toch geweldig zijn om met een van je kinderen mee te doen aan de Raid XL! De leeftijd is tussen de 7 en 14 jaar.
Er zijn 44 teams ingeschreven. Hieronder lees je wat ze moeten doen.

De race loopt over 2 dagen en alle echte adventure race disciplines komen aan bod zoals oriĆ«ntatielopen, MTB, kayak, Parents Run & Kids Bike, in-line skaten (of alle mogelijke andere gelijkaardige roltuigen zoals rolschaatsen, skatebord,…), rotsklimmen, touwhindernissen,… uiteraard op maat van de kinderen.  Waterdoorsteekjes, grotjes, cp's verborgen in het struikgewas,… zullen er  net als in een echte adventure race ook tussen zitten…  Wat extra kilometers a.d.h.v. bonuspunten  worden voorzien voor de oudere/sportievere kinderen (richtleeftijd vanaf 10 jaar).   Ook het "kaartlezen" wordt op maat van de kinderen gemaakt.

Na een briefing op zaterdagvoormiddag starten we met de typische Raid XL proloog om daarna tot in de  vooravond te racen.  Na een heerlijk maaltijd  staat er  nog een nachtelijk oriĆ«ntatieloopje op het programma voor categorie 4 en 5  voor we  in onze tent kruipen.  Op zondag volgen nog verschillende etappes om rond 15.00 u te  eindigen  met de prijsuitreiking eb  een pasta maaltijd.

This entry was posted in Trainingen 2007. Bookmark the permalink.

4 Responses to Raid XL “kids & parents” Limits only exist in parent’s mind

  1. Jaap says:

    Grappig en leuk “kids & parents”. Ga zelf met zoon Douwe (23 jr), dochter Anne (25 jr) en haar vriend
    Romke (30 jr) de Friese Elfstedentocht fietsen. Hopelijk wordt het niet zo’n barre tocht als voor jou vorige week.

    Fijn Pinksterweekend !

  2. Rinus says:

    Inderdaade nhoe ouder hoe leuker!.
    Veel plezier met Pinksteren.

  3. Beste Martine,

    Ik heb je gevonden…we hebben een super weekend gehad in de Ardennen bij RAID XL.
    Trots ,moe en voldaan met onze 4e plek..nu alle twee koorts … the adventure virus heeft ons te pakken ;)

    Natuurlijk ook je team bedankt.

    groeten van Liesbeth en Brit Franz (10) Allsur5 girlpower team

  4. martine says:

    @hoi liesbeth,
    leuk dat het super was, vonden wij ook!
    en 1keer een ar gedaan is verkocht :-)
    zie je over 2 weken!
    groet martine

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>